خانه / Copyright یا اجازه‌ی بازنشر و نقل مطالب وب سایت دکتر محمود علوی

Copyright یا اجازه‌ی بازنشر و نقل مطالب وب سایت دکتر محمود علوی

1. خدمات و محتوياتی که توسط پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از وب‌سایت دکتر سید محمود علوی پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.
2. ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی در اینترنت، تنها با
الف. ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت دکتر سید محمود علوی
ب. لینک به مطلب ذکر شده در ابتدا و انتهای مطلب و بصورت خوانا و قابل مشاهده، در اندازه و محل مناسب
ج. درج توضیح مناسب مانند: مطالب این صفحه از پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی http://mahmoudalavi.com نقل گردیده است. در هر یک از صفحاتی که مطلبی از پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی در آن نقل شده است، مجاز است.
3. ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی در رسانه‌های کاغذی، صوتی، تصویری، الکترونیک – به جز سایت اینترنتی – و …، تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از دکتر سید محمود علوی و با پایبندی به شرایط تعیین شده مجاز خواهد بود.
4. حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی است: پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
5. استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است.
6. در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق پایگاه اطلاع رسانی دکتر سید محمود علوی مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ی تخطی صورت گرفته خواهد بود.