خانه / ویژه ها / گام دوم برداشته شد :اعتماد مردم لامرد به علوی پیام آور شعار اتحاد و همدلی
علوی جوان به بهارستان می رود
علوی جوان به بهارستان می رود

گام دوم برداشته شد :اعتماد مردم لامرد به علوی پیام آور شعار اتحاد و همدلی

به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ بر اساس جدیدترین آمار دریافتی ، در حوزه انتخابیه مُهر و لامرد مجموعاً ۸۱۸۹۷ رای اخذ شده است. از میان آرای مأخوذه علوی جوان ، کاندیدای اصلاح طلبان و حامیان دولت با کسب ۴۳۳۱۱ رای بیشترین آرا را به خود اختصاص داد.


سید محسن علوی
به گزارش پایگاه خبری مُهرستان ؛ بر اساس جدیدترین آمار دریافتی ، در حوزه انتخابیه مُهر و لامرد مجموعاً ۸۱۸۹۷ رای اخذ شده است.
از میان آرای مأخوذه علوی جوان ، کاندیدای اصلاح طلبان و حامیان دولت با کسب ۴۳۳۱۱ رای بیشترین آرا را به خود اختصاص داد. از طرفی دکتر سید موسی موسوی کاندیدای جریان حاکم لامرد ۳۰۷۷۸ رای کسب کرد. دکتر عباسی نیز توانست ۷۸۰۸ رای را به خود اختصاص داد.
گفتنی است اختلاف آرای علوی جوان با دکتر موسوی ۱۲۵۳۳ رای بوده است.

جلوس سیدمحسن علوی فرزند ارشد وزیر اطلاعات با شعار اتحاد و همدلی و حمایت قاطع اصلاح طلبان منطقه را می توان نقطه عطفی در روابط سیاسیون دو منطقه دانست. انتخاب علوی  می تواند پایانی بر تقابل های دو شهرستان و موتور محرکه ای برای توسعه جنوب فارس باشد.
علوی جوان در موقعیتی است که تا کنون هیچ یک از نمایندگان ادوار گذشته قرار نداشته اند. وی اکنون در کنار خود نه تنها مشاوره و همراهی نیروی انسانی دو شهرستان را دارد ، بلکه می تواند از وجود شخصیت های توانمند و ذی نفوذی چون حجج الاسلام موسوی لاری و سید محمود علوی در راه پیشرفت منطقه استفاده کند.
لازم به ذکر است آرای مورد اشاره به نسبت زیادی دقیق است و تا اعلام رسمی امکان تغییراتی جزئی وجود دارد.

درباره ی alavi

همچنین ببینید

علوی در نطق انتخاباتی خود تأکید کرد: مهمترین وظیفه خود را تقویت جایگاه رهبری می‌دانم/حرمت شکنی و تهمت زدن و اقدامات خلاف قانون پسندیده نیست

علوی در نطق انتخاباتی خود تأکید کرد: مهمترین وظیفه خود را تقویت جایگاه رهبری می‌دانم/حرمت شکنی و تهمت زدن و اقدامات خلاف قانون پسندیده نیست

داوطلب انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه من مهمترین وظیفه خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *