خانه / با مردم پیام ها و سخنرانی ها / کاندیداها در چارچوب قانون تبلیغ کنند
مردم در هفتم اسفندماه به فراخوان رهبر انقلاب پاسخ مثبت می دهند
مردم در هفتم اسفندماه به فراخوان رهبر انقلاب پاسخ مثبت می دهند

کاندیداها در چارچوب قانون تبلیغ کنند

حجت‌الاسلام علوی گفت: کاندیداها و طرفداران آنان با رعایت اخلاق و شرع مقدس در چارچوب قانون تبلیغ نمایند و از تخریب دیگران و عوام‌فریبی و قول‌های ناممکن پرهیز کنند.

حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی عضو مجلس خبرگان رهبری به مناسبت ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی بعد از ظهر امروز در مرکزجامع علمی و کاربردی حضور یافت و برای اساتید و رؤسای مراکز دانشگاه جامع علمی و کاربری سخنرانی کرد.

علوی با اشاره به انقلاب‌ها و مبارزات در سایر کشورها گفت: انقلاب‌ها و مبارزات دو ضلع دارد یا نظامی است یا سیاسی؛ در انقلاب اسلامی ایران که یک انقلاب استثنایی بود امام(ره)  فعالیت را در اسلحه نمی‌دید بلکه در مردم می‌دید و تکیه ایشان بر مردم بود؛ امام(ره) در راهبردها و هدایت‌های خود هیچ وقت توصیه به تهیه اسلحه و کار نظامی نمی‌کردند.

وی افزود: امام(ره) تأکیدشان بر حرکت مردمی و وحدت بود؛ امام(ره) نه تنها قدرت مردم را قدرت فائقه می‌دانستند بلکه برعکس کسانی که نیروی نظامی را برای سرنگونی حکومت طاغوت می‌دانستند فکر می‌کرد.

وی گفت: امام(ره) نیروهای نظامی و ارتش را بخشی از مردم می‌دانستند و همیشه سخن و خطاب‌شان به آنها مهربانی بود و مردم نیز به تبعیت از امام(ره)  با شاخه گل از ارتش استقبال می‌کردند که این حرکت و نگاه امام(ره)  باعث تحول در ارتش شد.

عضو خبرگان رهبری بیان داشت: این نوع نگاه و در ادامه نگاه مقام معظم رهبری به مردم و مردمی بودن، باعث تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی است.

علوی افزود: فرهنگ اسلامی، پیامبر(ص) را برای مردم می‌داند، قرآن را برای مردم می‌داند، مکتب برای مردم و همه جا همه چیز برای مردم است. امام(ره)  خودش را برای مردم و ارزش و بهاء را به مردم می‌دادند و فرمودند شما حرمت مردم را حفظ کنید، اگر مردم باشند دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند. در مدیریت 8 سال دفاع مقدس نیز همین‌گونه بود، همه اش مردم بود، امام(ره)  با قدرت و با حضور همه اقشار مردم آن حماسه ها را آفریدند.

ایشان حضور مردم را باعث تحکیم پایه‌های نظام دانست و گفت: با پیام امام(ره) بود که مردم در همه صحنه‌ها حضور داشتند و از شهادت و مرگ در راه خداهراسی نداشتند و با قدرت حضور آنها تمام حیله‌های دشمنان در دوران دفاع مقدس نقش بر آب شد و دشمنان این مرز و بوم ناکام ماندند.

علوی دیدگاه امام(ره) در عرصه اطلاعات را نیز تکیه بر مردم عنوان کرد و گفت: اطلاعات 36 میلیونی مورد تأکید ایشان بود و در اوایل انقلاب با این اطلاعات مردمی بود که خانه‌های تیمی گروهک‌های ضدانقلاب لو می‌رفت و مورد ضربه قرار می‌گرفتند.

وزیر اطلاعات با تأکید بر افزایش شاخص‌های امنیتی کشور به انفجارها و ناامنی در برخی کشورها، گفتند: با همدلی و هم‌افزایی همه نیروهای خدوم در نیروهای نظامی و انتظامی امنیت خوبی در کشور ایجاد شده و با هدایت‌های مقام معظم رهبری همه نیروهای نظام دست بدست هم داده و با پشتوانه اطلاعات 80 میلیونی این امنیت به ارمغان آمده است.

حجت الاسلام علوی به حضور حد اکثری مردم در پای صندوق های رای اشاره و گفت: در 7 اسفند ماه شرکت مردم و صندوق‌های رای با جهان سخن خواهند گفت و همه وظیفه داریم که برای مصونیت کشور از نگاه‌های بد در این انتخابات شرکت نماییم.

وی گفت: کاندیداها و طرفداران آنان با رعایت اخلاق و شرع مقدس در چارچوب قانون جمهوری اسلامی تبلیغ نمایند و از تخریب دیگران و عوام فریبی و قول‌های ناممکن پرهیز کنند.

درباره ی alavi

همچنین ببینید

دیدارعمومی نماینده ویژه رئیس جمهور با مردم میاندوآب

دیدارعمومی نماینده ویژه رئیس جمهور با مردم میاندوآب/ تصاویر

حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات، به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در بیست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *