خانه / عضو خبرگان رهبری / حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی عضو خبرگان رهبری در جلفا
حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی عضو خبرگان رهبری در جلفا
حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی عضو خبرگان رهبری در جلفا

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی عضو خبرگان رهبری در جلفا

علوی شرایط اقتصادی کشور را نیازمند همدلی و همزبانی بیش از پیش مسئولین و مردم دانست و اظهار کرد: وابستگی اقتصاد ملی به نفت و کاهش قیمت آن و اعمال تحریم‌های اقتصادی چندین ساله در اراده ملت شهیدپرور ایران برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی تاثیری نداشته و همچنان استوار می‌باشد.

وی جوانان آذربایجان را یکی از عوامل مهم در جامعه علمی توصیف کرد و افزود: علامه امینی، علامه جعفری، شهید مدنی، شهریار، باقرخان، ستارخان و سایر شخصیت های برجسته این خطه و همچنین علمای برجسته دینی از دیار گرگر در شهرستان جلفا، بیانگر نقش موثر آذربایجان در کشور می‌باشد.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به شهدای آذربایجان و شهدای گمنام مدفون در حیاط مسجد امام زمان(عج) جلفا، گفت: رشادت‌های جوانان آذربایجانی در دفاع مقدس بر همگان مشهود بود و حتی فاصله صدهاهزار متری این استان با مناطق جنگی نیز مانع از پاسداری و جانسپاری در جبهه حق علیه باطل نشد و امروز شاهد یکی از امن ترین مناطق مرزی کشور در این خطه هستیم.

وی گفت: امیدوارم با توجه به پیشرفت‌های بوجود آمده و ظرفیت‌های موجود در کشور و این منطقه، روز به روز شاهد توسعه اقتصادی آذربایجان و شهرستان جلفا باشیم.

وی کنترل تورم و رشد گرانی را یکی از عملکردهای ویژه دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: هدف دولت کاهش تورم، رشد اقتصادی و امید به تولید ملی است و در این میان نقش اقشار مختلف جامعه بی‌بدیل می‌باشد.

علوی تامین امنیت پایدار برای کشور را یکی از مهمترین امور دولت تدبیر امید بیان و اظهار کرد: رفع مشکلات اقتصادی کشور با دوری از حرکت شعاری، جلب رضایت مردم و برنامه‌ریزی برای تحقق اقتصاد مقاومتی از مهمترین رویکردهای دولت می‌باشد.

وی هم‌چنین رشد فرهنگی جامعه را یکی از مهمترین عوامل توسعه پایدار عنوان کرد و افزود: به دنبال تحکیم وحدت، امنیت پایدار و تحقق رونق اقتصادی، رشد فرهنگی جامعه که یکی از الزامات پیشرفت و توسعه هر کشور می‌باشد محقق خواهد شد.

وی هدف دستگاه‌های امنیتی، نظامی و انتظامی را تامین امنیت و آسایش و وحدت ملت ایران عنوان کرد و گفت: به لطف خداوند و با تلاش‌های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) دشمنان نتوانسته‌اند کوچکترین سوءقصدی به کشور داشته باشند.

درباره ی alavi

همچنین ببینید

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه استان تهران

حجت‌الاسلام محمود علوی در جمع راهپیمایان 22 بهمن در ساری

حجت‌الاسلام محمود علوی عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن نمی‌خواهد حضور پر شور مردم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *