خانه / با مردم پیام ها و سخنرانی ها / دیدار صمیمی حجت الاسلام دکتر سید محمود علوی با مردم شهریار
دیدار صمیمی حجت الاسلام دکتر سید محمود علوی( وزیر اطلاعات ) با مردم شهریار
دیدار صمیمی حجت الاسلام دکتر سید محمود علوی( وزیر اطلاعات ) با مردم شهریار

دیدار صمیمی حجت الاسلام دکتر سید محمود علوی با مردم شهریار

دیدار صمیمی حجت الاسلام  و المسلمین دکتر سید محمود علوی ( وزیر اطلاعات ) و کاندیدای  خبرگان رهبری  با مردم شهرستان شهریار بر گزار گردید.

  به گزارش خبر شهر دیدار صمیمی حجت الاسلام  و المسلمین دکتر سید محمود علوی ( وزیر اطلاعات ) و کاندیدای  خبرگان رهبری  با مردم شهرستان شهریار بر گزار گردید . این مراسم روز سوم اسفند ماه  راس ساعت ۹/۳۰  صبح در مسجد حضرت ولیعصر( عج )کرشته برگزار گردید.

حجت الاسلام سید محمود علوی پیش از ظهر دوشنبه با حضور در جمع مسئولان شهرستان شهریار و نمازگزاران مسجد ولی عصر(عج) این منطقه،ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: اخلاق مداری و قانونمندی دو مولفه برجسته و حائز اهمیت در انتخابات است که باید برای حفظ آن تلاش بسیاری داشت.

وی افزود: آنچه که در رقابت های انتخاباتی باید به عنوان شاخص و اصل قرار گیرد، معطوف به این موضوع می شود که رقابت ها به تقابل، انشقاق، دو دستگی و اختلاف تبدیل نشود.

علوی گفت: برخی در انتخابات گذشته، جامعه را دو شقه کردند که ضرر و زیان آن بر سودمندی و ثمرات آن غلبه پیدا کرد.

وزیر اطلاعات عنوان کرد: حفظ وحدت، همدلی و همزبانی در زیر پرچم ولایت و رهبری مقام معظم رهبری، موضوع تعیین کننده و مهمی است و در واقع، نباید به گونه ای رفتار شود که مردم چهار سال را در التهاب به سر ببرند.

دشمن وحدت و همدلی را نشانه رفته است

وزیر اطلاعات با اشاره به تحرکات و دسیسه های شوم دشمن عنوان کرد: دشمن وحدت و همدلی را نشانه رفته و باید با هوشمندی و دقت نظر، از بازی کردن در زمین دشمن اجتناب کنیم.

وی افزود: ورود به مجلس به هر قیمتی جایز نیست و باید با قائل بودن به حلال و حرام خدا، به رقابت های انتخاباتی پرداخته شود.

علوی گفت: در برخی انتخابات گذشته شاهد بودیم عده ای تنور داغ انتخابات را به آتشفشان و التهاب تبدیل کردند و متاسفانه عده ای از خانوارها در آتش اختلاف سوختند.

وزیر اطلاعات گفت: بطور یقین تا زمانی که وحدت و همدلی حفظ شود، دشمن مأیوس و سرخورده است و در صورتی که اختلاف و دو دستگی میان عناصر نظام یا مردم پیش آید،دشمن شادمان  و مسرور خواهد شد.

علوی گفت: حضور حداکثری مردم در هفتم اسفندماه،پیام صریحی با مضمون سرخوردگی دشمن به همراه خواهد داشت که این امر در امنیت و وحدت کشور نیز موثر و سازنده خواهد بود.

وزیر اطلاعات یادآور شد: هوشیار باشیم که دشمن با بازی های سیاسی و تبلیغاتی درصدد کاهش حضور مردم در پای صندوق های رأی است و حضور آحاد مردم خنثی کننده نیرنگ های دشمن خواهد بود و امیدواریم در روز انتخابات همجون گذشته ایران اسلامی بار دیگر اقتدار مردمی خود را به رخ جهانیان بکشد.

درباره ی alavi

همچنین ببینید

دیدارعمومی نماینده ویژه رئیس جمهور با مردم میاندوآب

دیدارعمومی نماینده ویژه رئیس جمهور با مردم میاندوآب/ تصاویر

حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات، به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در بیست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *