خانه / در آینه رسانه ها / خنثی شدن ده ها حادثه تروریستی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)
خنثی شدن ده ها حادثه تروریستی
خنثی شدن ده ها حادثه تروریستی

خنثی شدن ده ها حادثه تروریستی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)

وزارت اطلاعات همواره با هدف ایجاد و آرامش هموطنان شبانه روزی تلاش می‌کند، گفت: در دو سال و نیم گذشته ده‌ها حادثه تروریستی در شهرهای سراسر کشور از جمله تهران شناسایی و خنثی شده است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، حجت‌الاسلام سید محمود علوی افزود: با تلاش کارکنان وزارت اطلاعات حوادثی از قبیل انفجار و عملیات انتحاری در ایستگاه‌های مترو، بازار و نماز جمعه تهران و سایر شهرهای کشور از جمله زاهدان و شیراز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و خنثی شد.
وی تاکید کرد: 1500 نفر از جوانان که قصد پیوستن به گروه‌های تروریستی داشتند با راهنمایی کارکنان خدوم وزارت اطلاعات از پیوستن به این گروه‌های شوم و خطرناک منصرف و هدایت شدند.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه نام این وزارتخانه برای برخی از شهروندان اضطراب ایجاد می‌کند افزود: سربازان خدوم این وزارتخانه شبانه روز در تلاش هستند تا آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان آورند.
حجت‌الاسلام علوی در ادامه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود: حضور حداکثری مردم در این انتخابات اقتدار، عظمت و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی را افزایش خواهد داد.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تاکید کرد: مردم باید به افرادی رای دهند که دغدغه‌ها و مشکلات مردم را مرتفع کنند نه اینکه قصد به حاشیه بردن دولت را داشته باشند.

درباره ی alavi

همچنین ببینید

۷ تغییر در خبرگان تهران

۷ تغییر در خبرگان تهران

منتخب مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه تهران مشخص شدند که از این میان ۷ …

یک دیدگاه

  1. واقعا از زحمات شما متشکریم.
    با وجود این همه ناامنی در اطراف کشور،شما و نیروهای توانمندتان نمی گذاريد کوچکترین ناامنی به داخل ایران نفوذ کند.
    امام زمان نگهدارتان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *