خانه / با مردم پیام ها و سخنرانی ها / تروریست ها تحت اشراف کامل اطلاعاتی قرار دارند
تروریست ها تحت اشراف کامل اطلاعاتی قرار دارند
تروریست ها تحت اشراف کامل اطلاعاتی قرار دارند

تروریست ها تحت اشراف کامل اطلاعاتی قرار دارند

دشمن بارها خواسته توطئه کند و صدها توطئه هم داشته‌است، اما با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح، توطئه‌ها خنثی و در نطفه خفه شده‌است.

حجت الاسلام سید محمود علوی با بیان اینکه گروه‌های تروریستی تحت اشراف کامل اطلاعاتی قرار دارند، گفت: دشمن بارها خواسته توطئه کند و صدها توطئه هم داشته‌است، اما با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح، توطئه‌ها خنثی و در نطفه خفه شده‌است. حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی در یادواره ۵٠شهید دوران دفاع مقدس دهستان سولقان تهران، با تشریح تمایزها و ویژگی‌های انقلاب اسلامی ایران و عوامل پیروزی این حرکت عظیم مردمی، به نقش ممتاز هدایت‌های رهبری اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران به واسطه نگاه و نگرش متفاوت رهبر و بنیان‌گذار آن که یک فقیه و مجتهد جامع‌الشرایط بود و از دریچه فقه و فقاهت به بیرون می‌نگریست، با تمام انقلاب‌های دنیا متفاوت است.
عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه سرنوشت انقلاب مصر اهمیت نقش رهبری را به همه گوش‌زد می‌کند، تصریح کرد: به برکت وجود رهبر معظم انقلاب و تبعیت مردم عزیز از ایشان، امروز انقلاب اسلامی استوارتر و پایدارتر از همیشه است و در حالی‌ که صدای انفجار از بسیاری از کشورهای مجاور به گوش می‌رسد، جمهوری اسلامی در امنیت کامل به سر می‌برد. وزیر اطلاعات تصریح کرد: در این راستا تاکنون ده‌ها گروه تروریستی که قصد ورود به خاک کشورمان را داشتند منهدم و عناصرشان دستگیر شدند و به زندان افتادند و بقیه گرو‌هک‌های تروریستی هم تحت اشراف اطلاعاتی و عملیاتی قرار دارند. علوی سرمایه اطلاعاتی ایران را عظیم و پایان‌ناپذیر دانست و افزود: سازمان اطلاعات ما امروز ٨٠میلیونی است و با حضور همه‌جانبه و یکپارچگی ملت و هوشیاری رهبر گران‌قدرمان امروز ایران مقتدر به پیش می‌رود.علوی در ادامه با اشاره به اینکه در روزهای آینده دو عرصه خطیر مشارکت مردمی را در پیش داریم، تصریح کرد: راهپیمایی ٢٢بهمن و انتخابات هفتم اسفند دو عرصه سرنوشت‌ساز برای ایران اسلامی است، مطمئنا دشمن بیشتر از آنکه از موشک‌های ما بترسد، از پیروی مردم، از ولایت و از حضور گسترده آن‌ها در انتخابات و راهپیمایی یوم‌ا… ٢٢بهمن می‌ترسد.

منبع: خبرگزاری فارس

درباره ی alavi

همچنین ببینید

دیدارعمومی نماینده ویژه رئیس جمهور با مردم میاندوآب

دیدارعمومی نماینده ویژه رئیس جمهور با مردم میاندوآب/ تصاویر

حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات، به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در بیست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *