محبت دکتر علوی به پدر
محبت دکتر علوی به پدر

اوج صفاست

وی در یکی از سفرهای خود به شهرستان جهت حضور در مراسم سخنرانی عمومی، در سالن معلم شهر لامرد به محض ورود پدر بزرگوارشان، خاضعانه بر دست پدر دوست داشتنی خود بوسه می زند.


یکی از مواردی که اسلام بعد از توحید خداوند متعال بر آن تاکید فراوان دارد، احترام به پدر و مادر است و رابطه دوستانه و محترمانه پدر و فرزندی مورد تحسین همگان قرار دارد، حال رعایت این موضوع مهم، یکی از شاخص های بارز اخلاقی دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات دولت یازدهم است.

به عنوان مثال، ایشان در یکی از سفرهای خود به شهرستان جهت حضور در مراسم سخنرانی عمومی، در سالن معلم شهر لامرد به محض ورود پدر بزرگوارشان، خاضعانه بر دست پدر دوست داشتنی خود بوسه می زند.

در همین راستا باید اضافه کرد مهندس منصوری فرماندار لامرد در یکی از شبکه های اجتماعی با بیان خاطره ای به این خصلت نیکو وزیر پرتلاش دولت تدبیر و امید اشاره می کند.

 منصوری در این خصوص نوشت: هفته اول سال 1394 بود که حضرت آیت الله دکتر علوی وزیر محترم دولت تدبیر و امید طبق رسم و سنت همیشگی برای انجام صله رحم و دیدار با خانواده و اقدام بویژه دیدار با پدر ارجمندشان آیت الله حاج سید رضی علوی وارد شهر لامرد شدند و به محض ورود بدون هرگونه تشریفاتی به دیدار پدرشان رفتند. بعد از احوالپرسی های خالصانه و صحبت های شیرین طرفینی و زمانی که خواستند منزل پدر را ترک و با ایشان خداحافظی نمایند، خاضعانه پای پدر را در آغوش گرفته و بر آن بوسه مهر و عشق و وفا زدند و این درسی بود برای جوانان که در این این دنیا هیچ سرمایه و مقامی بالاتر از مقام پدر و مادر نیست.

منبع:لامرود

درباره ی alavi

همچنین ببینید

مردم در انتخابات سنگ تمام گذاشته اند

علوی: مردم در انتخابات سنگ تمام گذاشته اند

مردم در انتخابات سنگ تمام گذاشته و حماسه حضور پرشوری را رقم زده اند. سید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *